lokalfirsat.com
iPhone 6 için Bin Dolara Kılıf!

iPhone 6 için Bin Dolara Kılıf!

 

 

 

 

 

 

 

iPhone 6 için bir çok aksesuar üretiliyor. Bunlardan birisi ise lüks seven kullanıcılara hitap eden Gresso. Gresso markasının bin dolarlık yeni kılıfı bakalım neler sunuyor?

gresso-regal-case-10

 

Apple’ın üst seviye akıllı telefonu iPhone 6 için bir çok aksesuar seçeneği mevcut. Bir çok firma modeli için kılıf üretirken bu firmalardan birisi olanGresso sunduğu üst seviye kılıflarla dikkat çekiyor. Lüks seven kullanıcılarahitap eden Gresso, yeni kılıfıyla dikkatleri üzerine topladı.

Alüminyum kasaya sahip olan iPhone 6, düşmelere ve darbelere karşı pek dayanıklı sayılmaz. Gresso Regal Case ismindeki bu kılıfla artık bunları dert etmenize gerek kalmayacak. Zira kılıf Grade 5 Titanyum kaplama.

gresso_regal_iphone6_1

Ayrıca 18 ayar altın kaplamaya sahip olan Gresso Regal Case, aynı zamanda manyetik kilitleme sistemine sahip. Eğilme ve bükülmelere karşı dayanıklılık sunan kılıfın üç farklı versiyonu bulunmakta.

T1 modeli titanyumdan oluşmakta ve 1000 dolar fiyat etiketine sahip. T2 ve T3 modeli ise altın kaplama versiyonu. 1500 dolar fiyat etiketine sahip olan modeller beyaz ve sarı altın seçeneği sunuyor.

Son olarak modelin 999 adetle sınırlı olduğunu da bildirelim.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven + eight =