17 Temmuz 2024 Çarşamba
34 °c
Izmir
30 ° Çar
28 ° Per
27 ° Cum
27 ° Cts

teknosavar.com Metin Yazarlığı Koşulları

Metin Yazarlığı Koşulları;

teknosavar.com sitesinde metin yazarı olmak için öncelikle teknoloji konusunda yazılar yazmanız gerekmekte. Konular içerisinde teknoloji geçen herhangi bir konu olabilir. Teknolojinin faydaları, zararları, günlük hayatta kullanım alanları, sizin düşünceleriniz vs gibi konular önce değerlendirildikten sonra sitemizde yer alabilir. Metin yazarı olup hep düşüncelerinizi paylaşmak hem de ek bir gelir elde etmek için öncelikle sizden örnek bir makale istiyoruz. Bu makale sizin belirleyebileceğiniz her hangi bir kategoride olabilir. Ardından yazınız tarafımızdan aşağıda belirttiğimiz kriterler çerçevesinde incelenip uygun bulunmanız durumunda metin yazarı hesabınız aktifleştirilecek ve yayınlanan her yazınızdan kazanç elde etmeye başlayabileceksiniz.

Makale Gönderimi;
Makalelerinizi yalnızca Teknosavar yazar panelinden yazabileceksiniz. Makalenizi tamamlayıp incelemeye gönderilen makaleler değerlendirmeye alınır.

Makale yazarken dikkat edilecek kriterler;
– Giriş gelişme ve sonuç şeklinde en az 3 paragraf halinde olmalıdır.
– Makalenizin başlık ve konusu ile ilgili en az 3 anahtar kelime belirlemelisiniz ve bu kelimeleri 3 defa koyu olarak işaretlemeniz gerekmektedir. Giriş gelişme ve sonuç bölümlerinde birer defa koyu olması yeterlidir. Yani her anahtar kelime en az birer kez giriş gelişme ve sonuç bölümünde kullanılmalı.
– Özgün bir başlık seçmelisiniz. Yani belirlediğiniz başlık içeriği yansıtmalı. Başlıkta en az 1 anahtar kelimenin geçmiş olması gerekli.
– Yazacağınız makale içeriği tamamen özgün olmalıdır. Yani herhangi bir yerde yayınlanmış veya herhangi bir yerden alıntı veya kopya olmamalıdır.
– Makale yazarken mutlaka kendi düşünceleriniz ve cümleleriniz ile yazılmış %100 özgün içerikler hazırlamanızı istiyoruz.
– Makale içerisinde kullandığınız kelimeler 4-5 den fazla tekrar etmemeli. Yani bir kelime makalede fazla tekrar ederse spam gibi görülebileceği için gerekirse eş anlamlı kelimeler tercih edilmeli. 

Ücretlendirme ve kazanç;
Ücretlendirme yazar seviyesine göre yapılmaktadır.

4. Seviye Yazar – 2₺ /400 Kelime
3. Seviye Yazar – 3₺ /400 Kelime + Google Reklam Kazanç Payı
2. Seviye Yazar – 4₺ /400 Kelime + Google Reklam Kazanç Payı
1. Seviye Yazar – 5₺ /400 Kelime + Google Reklam Kazanç Payı

Ödeme İşlemleri;
Ödemeler aylık ve haftalık şeklinde yazar seviyenize göre yapılmaktadır. Ödeme yöntemi banka hesabınıza veya papara üzerinden yapılmaktadır.

Yazarlık talebiniz için aşağıdaki linkden kayıt olup ilk yazınızı gönderebilirsiniz.

KAYIT OL